Potřebujete poradit? Volejte +420 577 452 123 nebo pište info@vizocargo.cz

Více o naší společnosti

Společnost Vizocargo byla založena v roce 2005. Prostřednictvím více jak 95 zaměstnanců poskytuje vysoce kvalitní služby lokálním i mezinárodním zákazníkům. Kvalitu služeb stále zvyšuje a rozvíjí podle speciálních požadavků našich zákazníků.

Jsme společnost s bohatou historii. Zakládáme si na flexibilitě, na precizně odvedené práci a rychlé komunikaci.

Proč právě my?

Čistota vozů

Čistý nákladový prostor

Čistota je půl zdraví. U nás se nemusíte obávat o kontaminaci vašeho nákladu.

Čistota vozů

Čistý nákladový prostor

Nákladový prostor našich vozidel je pravidelně čištěn a desinfikován. O každém čištění je veden záznam v “Přehledu desinfekce nákladového prostoru”, který kontroluje oddělení kvality. Na nakládku je vozidlo přistaveno vždy čisté a bez zápachu..

Čistota vozů

Neustálá kontrola telematikou

Teploty máme pod palcem a ve světě se neztratíme.

Čistota vozů

Neustálá kontrola telematikou

Naše flotila je vybavena telematickým systémem, jehož prostřednictvím jsou 24/7 kontrolovány jak teploty v nákladovém prostoru, tak aktuální pozice vozidla. 

Čistota vozů

Nouzová linka

Rychlá pomoc vždy na blízku.

Čistota vozů

Nouzová linka

Kdykoliv se dostanete do problému, máte se na koho obrátit. Management dispečinku je vám k dispozici 24/7.

Čistota vozů

Transport napříč Evropou

Operujeme po celé Evropě, od Portugalska po Finsko, od Norska až po Řecko a zvládneme i další destinace.

Čistota vozů

Transport napříč Evropou

Společnost Vizocargo operuje v rámci celé Evropy, a proto vám takřka vždy může nabídnou řešení vaší přepravy. (Hyper text mapa destinací).
Leží vaše cílová destinace mimo naše obvyklé destinace? Nevadí, napište nám nezávaznou poptávku a my uděláme maximum pro to, abychom Vám pomohli situaci vyřešit. Realizovali jsme již přepravy do Běloruska, Turecka, Kypru či na Maltu.

Díky tomu, že naše vozidla operují v rámci celé Evropy, Vám pomůžeme vyřešit takřka jakoukoliv přepravu! 

Čistota vozů

Jen nové vozy

Nová vozidla ruku v ruce s nejnovější technologií.

Čistota vozů

Jen nové vozy

Abychom udrželi kvalitu našich služeb na špičkové úrovní, potřebujeme nejmodernější technologie.Pravidelnou obměnou vozového parku máme stálý přísun technologií  21 století. Proto u nás nenaleznete vozidla starší 3let.

Díky průběžné obnově vozového parku a pravidelným servisům se snažíme zajistit bezproblémové doručení vaší zásilky.

Čistota vozů

Bi-thermo vozidla

Proč platit dvě vozidla, když stačí jedno?

Čistota vozů

Bi-thermo vozidla

Všechna vozidla (vyjma speciálů) jsou vybavena posuvnou přepážkou a bi-thermo technologií, která nám umožňuje přepravit zboží ve dvou teplotních režimech současně!
Posuvná přepážka rozdělí nákladový prostor na dvě části a bi-thermo technologie v nich udrží požadované teploty.

 

Čistota vozů

Mobilní telefon s datovým připojením a GPS navigace

Být dobře vybaven znamená být dobře připraven.

Čistota vozů

Mobilní telefon s datovým připojením a GPS navigace

Komunikace dispečer - řidič je pro nás velmi důležitá. Proto jsou naši řidiči vybaveni GPS navigací a mobilním telefonem s messengerem, jehož prostřednictvím zasílají fotky veškeré dokumentace na dispečink ke schválení. Touto dvojí kontrolou předcházíme mnoha potížím, které by nás mohli zdržet.

Čistota vozů

Teploty nonstop pod kontrolou

Dojde-li k porušení teplotního řetězce, tak se o tom dozvíme okamžitě.

Čistota vozů

Teploty nonstop pod kontrolou

Všechny vozidla jsou vybavena SMS nebo email alarmem (někdy obojí), díky kterému přijde odpovědnému dispečerovi varovná zpráva. Dispečer okamžitě kontaktuje řidiče a vzniklou situaci začínají řešit. Řidičova kabina je vybavena audio alarmem, v případě překročení nastaveného teplotního limitu se spustí zvukový alarm. Řidič má povinnost okamžitě kontaktovat svého dispečera a poradit se s ním na řešení vzniklé situace.

Čistota vozů

Od 1 kg do 22 000 kg

Je jedno jestli převážíte krabici od bot nebo půl skladu, umíme obojí!

Čistota vozů

Od 1 kg do 22 000 kg

V naší flotile naleznete vozidla do 3,5T (dodávka), do 4,25t (dodávka), do 7,5t (malé nákladní vozidlo), do 12t (střední nákladní vozidlo) a do 40 000kg (kamion). Díky tomu jsme schopni Vám nabídnout vždy optimální řešení přepravy Vašeho nákladu.

Čistota vozů

Pravidelné servisy

Včasným servisováním našich vozidel snižujeme poruchovost.

Čistota vozů

Pravidelné servisy

Naše vozidla jsou pravidelně servisována v autorizovaných servisních centrech, a to ve zkrácených (servisních) intervalech, abychom předcházeli poruchovosti.

Čistota vozů

Teplotní mapy a kalibrace

Aby naše měření bylo vždy přesné, jak jen to jde.

Čistota vozů

Teplotní mapy a kalibrace

Teplotní mapování nákladového prostoru bylo provedeno a zpracováno specializovanou akreditovanou společností.
Každoročně kalibrované tiskárny a teplotní čidla zajišťují přesný záznam teplot, který je vytištěn na místě vykládky a je zákazníkovi poskytnut také v elektronické podobě.

 

Čistota vozů

Kamerový systém

Mít zboží pod dohledem myslíme opravdu vážně.

Čistota vozů

Kamerový systém

Některé naše vozy disponují kamerovým systémem monitorujícím nákladový prostor, který nám umožňuje sledovat zboží v reálném čase anebo zpětně jako uložené fotografie.

Čistota vozů

Solární panely

Abychom měli vždy dostatek elektrické energie.

Čistota vozů

Solární panely

Protože je v našich vozidlech spousta elektroniky, která nám pomáhá při práci, je na naše vozidla montován solární panel, který během dne pomáhá dobíjet autobaterii.

Čistota vozů

ADR přeprava

Pro převoz vašeho nebezpečného materiálu.

Čistota vozů

ADR přeprava

Naši řidiči disponují licenci na převoz nebezpečných materiálů (vyjma tříd 1 a 7) a naše vozidla jsou vybavena ADR soupravou.

Čistota vozů

Rychlost

Rychlost je jedním ze základních kamenů naší společnosti.

Čistota vozů

Rychlost

Rychlost je jedním ze základních kamenů naší společnosti, ať už se jedná o rychlost naších odpovědí v emailové korespondenci nebo rychlost doručení vaší zásilky. Vždy je  volena nejrychlejší trasa a v případě zdržení (dopravní kolona, objížďka, uzávěrka) je zákazník vždy informován.

Čistota vozů

Zákaznický servis

Našim zákazníkům se snažíme usnadnit jejich práci.

Čistota vozů

Zákaznický servis

Proto komunikujeme rychle a jasně, poskytujeme aktuální informace o pozici vozidla, zasíláme transportní dokumentaci (POD, teplotní výtisk, důkaz o vyclení) ihned po složení.

Získané certifikace

certifikat

ATP certifikát 

je dohoda o mezinárodních přepravách zkazitelných potravin a specializovaných prostředcích určených pro tyto přepravy, v našem případě především pro přepravu léčiv. ATP zavazuje dopravce států, aby při přepravě potravin a léčiv splňovali určité podmínky, používali pouze schválené přepravní prostředky a aby tato zařízení byla pravidelně kontrolována.

Teplotní mapa
Je analytické a grafické shromažďování dat, které vyhodnocuje jak je cirkulován vzduch v dané komoře. Léčiva lze převážet v teplotním režimu +2°C až +8°C a +15°C až +25°C s možností rozdělení nákladového prostoru. Cílem je prokázat, že nedochází k teplotním odchylkám mimo stanovený teplotní interval.

Správná distribuční praxe (GDP)
Je směrnice pracovních postupů a nařízení. Slouží k ochraně spotřebitele a zamezuje rizikům spojeným s výrobou, skladování, distribucí a dopravou farmaceutik. Směrnice byla vytvořena na základě doporučení Světové Zdravotnické Organizace. Hlavní důraz je kladen na nepřetržité monitorování stavu přepravovaného léčiva, dodržování obecných zásad, požadavků na vybavenost, vytvoření systému jakosti a vlastní kontrolní činnosti.
 
Tříbodová kalibrace teplotních čidel​
Je soubor úkonů, kterými se za specifikovaných podmínek stanoví vztah mezi hodnotami veličin, které jsou indikovány měřicím přístrojem. Příkladem je stanovení chyby, se kterou teploměr měří a adjustací (pomocí kalibračních konstant) se teploměr nastaví tak, aby indikoval skutečnou hodnotu teploty v daném bodě (v našem případě je kalibrace provedena vždy ve třech bodech, a to 2°C, 15°C a 25°C). Kalibrace probíhají vždy u akreditované laboratoře, která je pro tyto účely specializovaná.

ISO 9001:2009
je standard požadavků na zavedení systému managementu kvality společnosti. Pomáhá neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb, strategické řízení a řízení s riziky.

Timeline

2017

Příprava pro rozšíření společnosti

přesídlení do provozovny Lutonina, restrukturalizace společnosti, zahájení přípravných prací pro budování nového objektu.

2016

Příprava na certifikace

Příprava na certifikaci GDP, příprava na modernizaci v oblasti telematiky.

2015

Nově vybudovaný areál Vsetín - Bobrky

Přesídlení do nově vybudovaného moderního areálu s více jak 1 000 m2 skladovacích prostor ve Vsetíně-Bobrkách. V listopadu pak schválení skladu léčiv (200 m2, SÚKL, 15-25°C).

 

2012

ISO 9001

Získání certifikace ISO 9001.

2011

Změna sídla

Přesídlení do nově zrekonstruované provozovny v Lutonině, která byla vybavena termo-skladem (cca 70 m2, sklad schválený SÚKLem).

2009

Nové oddělení

Otevřeno oddělení kamionové dopravy, specializace pouze na přepravu léčiv a zboží v teplotním režimu.

2005

Založení společnosti

Založení společnosti Vizocargo se sídlem ve Vizovicích. 

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat

Potřebujete poradit s dopravou? Chcete raději odeslat poptávku telefonicky?