Vizocargo s.r.o. je dopravní společnost, která se zabývá přepravou farmaceutických produktů po celé Evropě. Náš vozový park disponuje chladírenskými vozy vybavenými nejmodernějšími technologiemi. Přijmeme řidiče pro přepravu léčiv a zboží pod řízenou teplotou v rámci Evropy.

Dispečer na dodávky do 3,5 T

Náplň práce:

  • Komunikace se svěřenými řidiči
  • Plánování a optimalizace tras, efektivní využití svěřených aut
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Dohled nad celou realizací přepravy a dodržení harmonogramu

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • práci s nejmodernější dostupnou technologií
  • čistá mzda 18 000 - 25 000 Kč + osobní ohodnocení
  • služební telefon
  • řadu zaměstnaneckých benefitů
  • možnost kariérního růstu

Požadujeme:

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • znalost cizího jazyka (AJ, NJ) - výhodou (není podmínkou)
  • časovou flexibilitu
  • výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • spolehlivost, kreativitu a zodpovědnost
  • znalost práce na PC (MS Office, web)
  • řidičský průkaz sk. B

Nástup možný IHNED !!!

Životopisy posílejte na info@vizocargo.cz nebo prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

!!! PŘIDEJ SE K NÁM - NABÍRÁME ŘIDIČE  !!!

Nestůj a pojď k firmě, která není slibotechna, ale co řekne, to dodrží. Pokud budeš mít kdykoliv jakýkoliv problém, můžeš se non-stop obrátit na naše dispečery a techniky. Budeme se k tobě chovat férově a lidsky, ne jako ke kulaté lopatě s přidělenou SPZ. Nemusíš se bát, u nás se nikdy nestalo ani nestane, že by kdokoliv nedostal odměnu včas.

Řidič i Řidič-střídač frigo dodávka do 3,5 T

Co ti nabízíme:

  • odměnu 35 000 - 55 000 Kč/měsíc
  • práci na plný úvazek
  • čistou práci s dostatkem odpočinku
  • možnost jet do netradičních destinací jako Malta, Monaco, Turecko, Ukrajina, Skandinávie
  • stáří vozového parku do dvou let - vozy Fiat Ducato a Iveco Daily.
  • výbava vozu: klimatizace, tempomat, manuální i automtická převodovka
  • služební telefon s navigací
  • zázemí stabilní rodinné firmy

Co naopak od tebe požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • řidičské oprávnění sk. B
  • samostatnost a ohleduplnost
  • slušnost vůči našim zákazníkům
  • schopnost orientovat se na mapě

Komu se ozvat: Jakub Ordáň, tel: +420 724 736 424, email: ordan@vizocargo.cz

Řidič i řidič-střídač sk. C/C+E - frigo

  • odměnu 40 000 - 60 000 Kč/měsíc
  • stáří vozového parku do tří let - vozy DAF, IVECO, SCANIA (solo i kamion)

  • řidičské oprávnění sk. C, C+E
  • digitální kartu
  • dopravně psychologické vyšetření

Komu se ozvat: Denis Macek, tel: +420 725 768 499, email: d.macek@vizocargo.cz

TOP